فرماندهی سنگر دوشنبه 29 دی 1393 ساعت 18 و 22 دقیقه و 23 ثانیه نظرات ()
روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای از شهادت سردار سرتیپ پاسدار "محمدعلی الله‌دادی" در جغرافیای مقاومت اسلامی و در دفاع از حرم و مردم مظلوم سوریه خبر داد.
به گزارش حوزه دفاعی- امنیتی باشگاه خبرنگاران به نقل از سپاه نیوز؛ روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای از شهادت سردار سرتیپ پاسدار "محمدعلی الله‌دادی" در جغرافیای مقاومت اسلامی و در دفاع از حرم و مردم مظلوم سوریه خبر داد.

در بخشی از این اطلاعیه آمده است: سردار سرتیپ پاسدار "محمدعلی الله‌دادی" از فرماندهان شجاع، مخلص و خردمند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود که نقش‌آفرینی‌های مؤثر وی در دوران دفاع مقدس و سپس در فرماندهی سپاه الغدیر استان یزد برای همیشه ماندگار و الهام‌بخش نسل‌های امروز و فردای میهن اسلامی خواهد بود.
 
این اطلاعیه افزوده است: این فرمانده مؤمن و ولایت‌مدار که در مقام مستشاری برای کمک به دولت و ملت سوریه در مقابله با تروریست‌های تفکیری- سلفی به این کشور عزیمت کرده بود، مشورت‌های تعیین‌ کننده‌ای در راستای توقف و خنثی‌سازی جنایات و توطئه‌های این فتنه صهیونیستی- تروریستی در جغرافیای سوریه ارائه و نام و یاد خود را در زمره مدافعین و حامیان مقاومت اسلامی و ضد صهیونیستی ثبت کرد.
 
در ادامه این اطلاعیه با اشاره به نحوه شهادت سردار الله‌دادی آمده است: گروهی از رزمندگان و نیروهای مقاومت اسلامی همراه با سردار رشید اسلام "محمدعلی‌ الله‌دادی" در حین بازدید از منطقه "قنیطره" مورد حمله بالگرد نظامی رژیم صهیونیستی قرار گرفتند که بر اثر این جنایت، این سردار دلاور همراه با تعدادی از اعضای حزب‌الله به شهادت‌ رسید.
 
این اطلاعیه با تأکید بر اینکه بی‌تردید شهادت سردار الله‌دادی و رزمندگان حزب‌الله، عزم و اراده مقاومت اسلامی در عرصه‌ مقابله با رژیم صهیونیستی و پیگیری آرمان‌های اسلام عزیز را جدی‌تر خواهد کرد، خاطر نشان کرد: اقدام جنایت‌کارانه رژیم صهیونیستی در نقض حریم هوایی کشور سوریه بار دیگر نشان‌داد که فتنه تروریستی داعش و جریان‌های تکفیری در چارچوب سیاست‌ها و برنامه‌های نظام سلطه و صهیونیسم و با هماهنگی سران کاخ سفید و رژیم اشغالگر قدس علیه امت اسلامی طراحی شده است و برای دست‌یابی به اهداف و مقاصد شیطانی خود هیچ‌گونه پایبندی به قوانین بین‌المللی و اصول اخلاقی و انسانی ندارد.
 
در پایان این اطلاعیه با تبریک و تسلیت شهادت سردار الله‌دادی و تعدادی از رزمندگان حزب‌الله و مقاومت اسلامی به محضر حضرت ولی‌عصر (عج)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و ملت‌های لبنان، سوریه و ایران آمده است: برنامه‌های تشییع، تدفین و گرامیداشت سردار رشید اسلام سرتیپ پاسدار "محمد‌علی الله‌دادی" متعاقباً به آگاهی مردم ایران خواهد رسید.