فرماندهی سنگر دوشنبه 26 مرداد 1394 ساعت 18 و 49 دقیقه و 21 ثانیه نظرات ()
احمد الاسیر (آن روز که اسیر شد) دیگر آن شیخ پر مدعا نبود و حتی آنقدر شجاعت نداشت که کاری شبیه آنچه که در تاریخ آمده است انجام دهد.
"الاسیر" چگونه از ادعاهای خود دست کشید ؟!
به گزارش افکارخبر، سایت "المنار" درباره دستگیری "احمد الاسیر" نوشت: تا به حال دیده اید کسی که مدعی آرمانی خاص است به راحتی دست از آرمان و عقاید خود بکشد؟ معمولا کسانی که به آرمان خاصی اعتقاد دارند و به خاطر آن جنگیده اند خصلتهای مثبتی در راه همان آرمان کسب کرده اند مگر اینکه فرد این صفات و خصلتها را به زور و به ناحق به خود بسته باشد، که در این صورت در همان مرحله اول آزمایش تمام این ادعاها در همان سوراخی که خود او کنده است، چال می شوند.


احمد الاسیر (آن روز که اسیر شد) دیگر آن شیخ پر مدعا نبود و حتی آنقدر شجاعت نداشت که کاری شبیه آنچه که در تاریخ آمده است انجام دهد.
همه ما این "شیخ" پر مدعا را می شناسیم و در جریان تمام تلاشهای بیوقفه اش برای ایجاد فتنه بین شیعه و سنی هستیم، او روزگاری به روی کشور و همه مردم لبنان تیغ کشیده بود گاهی در تلاش برای فروپاشی ارتش افسران اهل سنت را به جدا شدن از آن و پیوستن به خود فرامی خواند؛ در حالی که نهاد نظامی در لبنان هیچگاه دربند گرایشهای فرقه ای و مذهبی نبوده است و گاهی مقاومت و رهبر و سلاح آن را مورد مورد حمله قرار می داد. وی در نهایت حماقت خواستار خلع سلاح مقاومت می شد آنهم سلاحی که تنها دشمن را هدف قرار داده و دشمن صهیونیستی هزاران حساب از ان می برد گو اینکه در جنگ ژوئیه 2006 تمام جهان رو در روی مقاومت قرار گرفتند تا آن را خلع سلاح کنند، غافل از اینکه سلاح مقاومت مقدستر از آن است که دست اوهام رژیم صهیونیستی به آن برسد. سلاح مقاومت همیشه حامی و پشتیبان ارتش و ملت بوده است و به آن درس وطن دوستی داده است. ارتش لبنان و افسران و افراد آن، خط قرمز هستند. مقاومت و سید مقاومت و رزمندگان مقاومت هر جا که باشند، خط قرمز هستند کما اینکه ملتی که از ارتش و مقاومت خود حمایت می کنند هم خط قرمز هستند.


اما الاسیر تروریست، تمام این خطوط قرمز را نقض کرده است و جسارتها و حماقتهایش او را به جایی رساند که به اتهام تروریسم و بر هم زدن امنیت کشور تحت تعقیب قرار گرفت. و در فرودگاه بین المللی بیروت در حالی که قصد داشت با پاسپورت جعلی که اینهم نشانه ضعف شخصیت و اخلاق اوست، کشور را ترک کند دستگیر شد.


هر عاقلی و هر کس اندک بهره ای از حس وطن دوستی داشته باشد به خوبی می تواند بفهمد که این تروریست هیچگاه دغدغه وطن دوستی و وطن پرستی نداشته است بلکه مجری اوامر رژیم اسرائیل و متحدین تکفیری اش بوده است. الاسیر از هر فرصتی برای کمک خواهی از حامیان صهیونیستی و تکفیری خود از طریق ارسال فایلهای تصویری و صوتی استفاده می کرد درست مثل کسی که در یک کشور بزرگ که در مقابل تروریسم و تکفیریها متحد شده است فریاد کمک سر می دهد و کسی به دادش نمی رسد.


در اینجا سؤالی مطرح می شود چه کسانی جز دشمنان این کشور و به طور مشخص رژیم صهیونیستی و حامیان آن و گروههای تکفیری و حامیان پشت پرده آن، حرکت الاسیر را برنامه ریزی و ایجاد و تقویت کرده اند.


احمد الاسیر، توانمندیهای نهادهای امنیتی لبنان را دست کم گرفته بود لذا شکار آسان و ارزشمندی شد برای کسانی که اطلاعاتی از حامیان مالی وی داشتند و می دانستند چه کسانی نقشه ها را به وی القا می کند تا در کمال خونسردی و بی ترس از خدا دست به جنایت بزند.


در اینجا از نهادهای امنیتی و نظامی و تمام کسانی که به برچیده شدن بساط این تروریست کمک کردند تشکر می کنیم و به احترام تمام شهدای ارتش لبنان و مقاومت غیورانه و جانفشانی آنها در راه وطن و وحدت اراضی کشور و دفاع از مرزهای آن، سر تعظیم فرود می آوریم. و با افتخار به آنها عرض ارادت می کنیم.